بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 412
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 5988
  • بازدید ماه: 21776
  • بازدید سال: 255006
  • کل بازدیدها: 5091209


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

با اطمینان به سوی یارانش ابری گام بردارید

IEC با اطمینان به سوی یارانش ابری گام برداریداولین شماره مجله ایزوفوکوس سال ۲۰۱۵ منتشر شد.

در شماره ژانویه- فوریه ۲۰۱۵ برخی از سوالات پیرامون یارانش ابری مطرح شده اند. استفاده از یارانش در حال افزایش است و تا سال ۲۰۱۶ این رشد بخش عمده ای از فناوری اطلاعات را به خود اختصاص خواهد داد.

بی شک امروز یارانش ابری یکی از داغترین، پربحث ترین و پراشتباه ترین موضوعات حوزه فناوری اطلاعات است. این مفهوم انقلابی طی دهه اخیر ابعاد غیرمنتظره ای یافته و از سوی دولت ها و سازمان های بخش خصوصی به عنوان فناوری تغییر دهنده بازی شناخته شده است.

با مشخص شدن اعداد، به عظمت این صنعت پی می بریم. براساس تحلیلی که در سال ۲۰۱۳ انجام شد مشخص گردید سهم بازار یارانش ابری از ۱۱۱ میلیون دلار آمریکا در سال ۲۰۱۳ تا ۵/۱۸% (معادل ۱۳۱ میلیون دلار آمریکا) در سال ۲۰۱۷ رشد خواهد داشت. علاوه بر آن، با پیچیده تر شدن فناوری در سال ۲۰۱۶، این سال برای یارانش ابری تعیین کننده خواهد بود.

در نشریه ژانویه/فوریه ۲۰۱۵ برخی از سوالات اصلی حول یارانش ابری مورد توجه قرار گرفته و نگرانی های امنیتی این صنعت و نحوه توجه به آنها در ISO/IEC 27018 نیز ذکر شده است.

استاندارد ISO/IEC 27018 زمینه عملی را برای القا اعتماد به خدمات مبتنی بر ابر فراهم می نماید. همزمان، صنعت یارانش ابری نیز به دستورالعمل مشخصی در مورد نحوه برآوردن برخی از الزامات حقوقی و نظارتی مورد نظر مشتریان دسترسی خواهد داشت. این استاندارد جدید در نهایت باید به کاربران اطمینان دهد که ارائه کننده خدماتشان به منظور حفظ، نگه داری و امنیت داده های خصوصی ایشان، به صورت هوشمندانه مستقر شده است.

منبع: سایت ایزو

مترجم:‌ پریسا فقیهی

pdf با اطمینان به سوی یارانش ابری گام برداریدprint با اطمینان به سوی یارانش ابری گام بردارید
share save 171 16 با اطمینان به سوی یارانش ابری گام بردارید

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+