بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 708
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6284
  • بازدید ماه: 22072
  • بازدید سال: 255302
  • کل بازدیدها: 5091505


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

بازی کودکان

 بازي كودكانچگونه استانداردها را به کودکان آموزش می دهید؟ مطمئنا از طریق بازی. دانشگاه لوزان سوئیس در قالب پروژه Internorm سعی نمود اهمیت بکارگیری استانداردها را طی بازی ۱۵۰۰ کودک به چالش کشاند. در بازی با موضوع دریانوردی گروهی از کودکان نقش خدمه و مسافران کشتی در حال غرق شدن را ایفا می کردند. ماموریت این گروه بستن یک در بزرگ اصلی برای جلوگیری از ورود آب بود. کودکان خیلی سریع متوجه شدند که دستگیره و قفل درب استاندارد نمی باشد. آنها نیاز به چهار نوع مختلف کلید برای بستن درب داشتند. یک جعبه ابزار در دسترس آنها بود، اما به دلیل فقدان استاندارد، کلیدها قفل ها را باز نمی کردند. هنگامیکه هر یک از بچه ها برای یافتن کلید به طرفی می دویدند، مشخص شد که برای اطمینان از ایمنی در مواقع اضطراری وجود استانداردها بسیار حائز اهمیت است. کودکانی که نقش مسافران غرق شده قایق را داشتند، میزان اهمیت امنیت و مدیریت ریسک را آموختند. در پروژه Internorm که با سرمایه گذاری دانشگاه لوزان سوئیس اجرا گردید، تلاش شده درک و مشارکت جامعه مدنی در فرآیند استانداردسازی افزایش یابد.

" Jean Chrisophe Graz رییس این پروژه می گوید: "بستر این پروژه براساس تشریک دانش است که کارشناسان را گرد یکدیگر جمع می کند و اطلاعات گروههای مدنی همچون مصرف کنندگان، سازمان زیست محیطی، انجمنها و غیر را در کنار هم قرار می دهد."

برای اطلاعات بیشتر در خصوص با این پروژه به سایت www.unil.ch/vei/internom مراجعه کنید.

 

 منبع: ISO Focus- شماره ۱۰۰

 مترجم: آرزو تقوایی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf بازي كودكانprint بازي كودكان
share save 171 16 بازي كودكان

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+