بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 510
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6086
  • بازدید ماه: 21874
  • بازدید سال: 255104
  • کل بازدیدها: 5091307


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

ایمن نگاه داشتن کودکان به کمک راهنمای بین المللی جدیدISO و IEC

iso news ایمن نگاه داشتن کودکان به کمک راهنمای بین المللی جدیدISO و IECهمه می خواهند کودکانشان در شرایط ایمن باشند، با این وجود متاسفانه هنوز سالانه بیش از ۸۳۰۰۰۰ کودک بر اثر جراحت و سوانحی که به آسانی قابل پیشگیری هستند جان خود را از دست می دهند. پس چه اقدامی باید انجام داد؟ یک راهنمای بین المللی جدید توسط ISO و IEC برای کمک منتشر شده است.

تصادفات جاده ای، سقوط، سوختگی و غرق شدن برخی از عوامل اصلی وارد آمدن جراحات مرگ آور به کودکان هستند. هر چند برخی از اسباب بازیها و دیگر محصولات می توانند به صورت بالقوه زمینه ساز بروز خطر باشند، اما خطرات پنهان فراوانی نیز در محصولات و اماکنی که مختص به کودکان نیست وجود دارد.

راهنمای ISO/IEC Guide 50:2014, Safety aspects – Guidelines for child safety in standard and other specifications؛ به بررسی ایمنی کودکان در هر مکانی می پردازد و با تشریح فهرست گسترده ای از خطراتی که کودکان می توانند با آنها مواجهه باشند همراه با پیشنهادات راهبردی جهت دوری از آنها؛ راهنمای تدوین کنندگان استاندارد است. این راهنما برای استانداردهای مرتبط با هر آنچه که کودک با آن ارتباط دارد مانند کلیه محصولات، بسته بندی ها، سازه ها، تاسیسات و محیط های ساخته شده، به کار می رود.

راهنمای ISO/IEC Guide 50 همچنین به تشریح ویژگیهای خاص کودکانی که خود را بیشتر در معرض خطرات قرار می دهند می پردازد و مراحل متفاوت رشد آنان و نحوه تعامل آنها با محصولات و محیط اطراف را مورد توجه قرار می دهد.

این راهنما صرفاً مختص تدوین کنندگان استاندارد نیست بلکه برای نهادهای دولتی، تولید کنندگان و انجمن مصرف کنندگان نیز مفید است. 

منبع: سایت ایزو

 مترجم: سعید حسنی

pdf ایمن نگاه داشتن کودکان به کمک راهنمای بین المللی جدیدISO و IECprint ایمن نگاه داشتن کودکان به کمک راهنمای بین المللی جدیدISO و IEC
share save 171 16 ایمن نگاه داشتن کودکان به کمک راهنمای بین المللی جدیدISO و IEC

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+