بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 474
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6806
  • بازدید ماه: 23590
  • بازدید سال: 255294
  • کل بازدیدها: 5089407


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

ایمنی حین استفاده از کف خاموش کننده

    ايمني حين استفاده از كف خاموش كنندهسیلندرهای آئروسل[۱] خانگی خاموش کننده آتش، در خاموش کردن سریع آتش های کوچک کمک می کنند.

استاندارد اروپایی DIN SPEC 14411 با عنوان افشانه های آئروسل خاموش کننده آتش ضمن تعیین ویژگی ها و ظرفیت خاموش کنندگی این افشانه ها، در بردارنده روش های آزمون نیز می باشد. مطابق با استاندارد فوق، این دسته خاموش کننده ها، در درجه اول برای مصارف خانگی و شخصی تهیه شده اند. الزامات ذکر شده برای کالاهای کمتر از یک کیلوگرم یا خاموش کننده های سایز متوسط می باشد. این خاموش کننده ها سبک تر و حملشان آسانتر از خاموش کننده های مرسوم است، اندازه شان به اندازه اسپری های مو یا رنگ بوده و به همان شکل مورد استفاده قرار می گیرند. ماده خاموش کننده اغلب به صورت کف یا پودر خشک است که مستقیماً از فاصله تقریباً یک متری برروی آتش اسپری می شود.

DIN SPEC براساس "فرآیند پیش استاندارد" تدوین شده یعنی تنها شش ماه بین آغاز تدوین تا انتشار آن فاصله بود. به نوبه خود، این ویژگی فنی در حال حاضر برای سرعت بخشیدن به تدوین یک استاندارد اروپایی دیگر مورد استفاده است.

آتش نشانی و دیگر انجمن های فنی در آلمان از تدوین DIN SPEC حمایت نمودند تا مطالباتشان در زمینه ایمنی و کیفیت بالاتر خاموش کننده های آئروسل آتش برآورده شود. تعداد فزاینده حوادث خطرناک مربوط به اسپری های آئروسل آتش (برای مثال در مواردی که این اسپری ها منفجر شده اند) و فراخوانی این کالا (که در سال ۲۰۱۱، تنها دوبار اتفاق افتاد) نشانگر آنست که برای تضمین ایمنی بیشتر نیاز به هماهنگی در رویه ها و فرآیندها است.

منبع: سایت DIN

مترجم: پریسا فقیهی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(ISIRI.org)[1] کلوئید ذرات ریز جامد یا قطرات مایع در هوا یا گاز دیگر که عموماً نیز تحت فشار در یک سیلندر قرار دارد و با افشانه شدن، خارج می شود.

pdf ايمني حين استفاده از كف خاموش كنندهprint ايمني حين استفاده از كف خاموش كننده
share save 171 16 ايمني حين استفاده از كف خاموش كننده

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+