بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 466
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6798
  • بازدید ماه: 23582
  • بازدید سال: 255286
  • کل بازدیدها: 5089399


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

اولین پیش نویس استاندارد ایزو در زمینه جوامع پایدار به مرحله پیش نویس کمیته رسید

IEC IRAN اولین پیش نویس استاندارد ایزو در زمینه جوامع پایدار به مرحله پیش نویس کمیته رسیدایزو ۳۷۱۰۱ که شامل مجموعه ای از الزامات، دستورالعمل ها، ابزارها و روش های حمایتی در زمینه توسعه پایدار در جوامع می باشد، به مرحله پیش نویس کمیته (CD) رسید.

این پیش نویس استاندارد به گونه ای طراحی گردیده تا به همه جوامع در برناه ریزی برای پایداری، هوشمندی و انعطاف پذیری کمک کرده، مشارکت جوامع در توسعه پایدار را ارتقا بخشیده و عملکردشان را در این حوزه ارزیابی نماید.

نسخه پیش نویس کمیته ISO 37101 را می توانید اکنون خریداری کنید، این نسخه با ویدئوی کوتاهی همراه است که به شرح خلاصه استاندارد می پردازد.

مرحله CD اولین مشاوره در زمینه تدوین استاندارد (یا بازنگری آن) می باشد، بدین مفهوم که اعضای ایزو که برای مشارکت در تدوین استاندارد انتخاب شده اند تا ۲۶ آگوست می توانند نظرات خود را در مورد آن اعلام نمایند.

ویدئوی مذکور در سایت ایزو به نشانی www.iso.org قابل مشاهده می باشد. در این ویدئو آقای Bernard Leservoisier دبیر کمیته فنی تدوین کننده این استاندارد صحبت کرده است.

 منبع: سایت ایزو

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

 
pdf اولین پیش نویس استاندارد ایزو در زمینه جوامع پایدار به مرحله پیش نویس کمیته رسیدprint اولین پیش نویس استاندارد ایزو در زمینه جوامع پایدار به مرحله پیش نویس کمیته رسید
share save 171 16 اولین پیش نویس استاندارد ایزو در زمینه جوامع پایدار به مرحله پیش نویس کمیته رسید

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+