بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 204
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6536
  • بازدید ماه: 23320
  • بازدید سال: 255024
  • کل بازدیدها: 5089137


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

افزایش بهره وری کارمندان با رویکرد های زیست محیطی ،( نتایج حاصل از تحقیقات موسسه استاندارد فرانسه )

 افزايش بهره وري كارمندان با رويكرد هاي زيست محيطي ،( نتايج حاصل از تحقيقات موسسه استاندارد فرانسه )موسسه استاندارد فرانسه با همکاری دانشگاه Dauphine اخیراً تحقیقات مشترک خود را در خصوص "عملکرد سازمانها " به اتمام رسانده است. این تحقیقات نشان می دهد بهره وری کارکنان شرکتهایی که فعالیتهای خود را با استانداردهای زیست محیطی منطبق نموده اند ۱۶ درصد از سایرشرکتها بیشتر است.

 براساس مطالعات صورت گرفته که در نشریه " رفتارسازمانی "منتشر گردیده ، افزایش انگیزه، ارتقاء کیفی دانش افراد از طریق آموزشی بالاتر از سطح متوسط ، بهبود ارتباط با همکاران و غیره حاصل عملکرد سازمان براساس استاندارد زیست محیطی است که بهره وری کارکنان را نیز افزایش میدهد. محققان بهره وری هرسازمان را براساس تقسیم ارزش افزوده آن بر تعداد کارکنان که میانگین متوسط بهره وری یک شرکت را برای هریک از کارکنان بدست می آورد، تعیین نموده اند.استانداردهای زیست محیطی مورد نظر، استانداردهای سری ISO14001  ( استاندارد بین المللی مدیریت زیست محیطی ) می باشند. هنگامی که فعالیتهای یک سازمان براساس الزامات استانداردISO14001   گواهی می شود ، کارکنان آن در چارچوب تعهدات استاندارد زیست محیطی آن سازمان آموزش می بینند که این امر به آنها فرصت همکاری با یکدیگر و همچنین  با دیگر بخشها در جهت کاهش تاثیرات زیست محیطی را می دهد . این رویکرد به افزایش احساس تعلق افراد به شرکت کمک می نماید که این امر حاصل افزایش انتظارات کارکنانی است که تمایل دارند عملکردشان تاثیر مثبتی بر دنیای اطراف داشته باشد.

براساس شواهد علمی، رویکرد صادقانه نتیجۀ بکارگیری استانداردهای زیست محیطی است. مدیران نیز با بکاربستن گواهی سیستم مدیریت ISO 14001  قادر خواهند بود بهره وری سیستم کاری خود را ارتقاء دهند. مطالعات انجام شده با عنوان " عملکرد سازمانها" ، توسط Sylvie Rolland، استاد دانشگاه Paris-Dauphine ، هدایت شده است  که گروهی از محققین را با هدف افزایش اطلاعات در زمینه شیوه های اثبات عملکرد ( استاندارد، برچسب ، گواهینامه ، شاخص ، رتبه بندی) ، ارزش آنها و تاثیراتشان بر نحوۀ ادارۀ سازمانها، گردهم می آورد.موسسه استاندارد فرانسه و دانشگاه Dauphine پاریس به دنبال گشودن درهای دانشگاه  با هدف تربیت مدیران مسئول و آزاد با تمام مهارتهای لازم است .

 

 منبع:سایت استاندارد فرانسه

 مترجم :فاطمه مزینانی

ویراستار:کیواندخت پیرمحمدی(www.isiri.org)

pdf افزايش بهره وري كارمندان با رويكرد هاي زيست محيطي ،( نتايج حاصل از تحقيقات موسسه استاندارد فرانسه )print افزايش بهره وري كارمندان با رويكرد هاي زيست محيطي ،( نتايج حاصل از تحقيقات موسسه استاندارد فرانسه )
share save 171 16 افزايش بهره وري كارمندان با رويكرد هاي زيست محيطي ،( نتايج حاصل از تحقيقات موسسه استاندارد فرانسه )

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+