بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 172
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6504
  • بازدید ماه: 23288
  • بازدید سال: 254992
  • کل بازدیدها: 5089105


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

استاندارد مقابله با فرسایش زمین، یک گام نزدیک تر به انتشار

IEC news6 استاندارد مقابله با فرسایش زمین، یک گام نزدیک تر به انتشارما در جهانی زندگی می کنیم که جمعیت در حال افزایش، الگوهای اقلیمی در حال تغییر و رشد بی رویه، روزانه خساراتی را به زمین وارد می نمایند. خشکسالی، سیل، کشت بی رویه، جنگل زدایی و تخلیه منابع آبی زیر زمینی و به طور کل اقدامات ناپایدار به معنای واقعی کلمه زمین را غارت می کنند.

اما یک استاندارد جدید در حال تدوین با هدف مبارزه با این معضلات به مرحله حساس رسیده است.

فرسایش خاک، کاهش باروری، کاهش تنوع زیستی و کاهش منابع آب همگی نشانه های اصلی تخریب زمین هستند و تخمین زده می شود بر ۲۰ درصد از مناطق خشک جهان و ۲۵ درصد از زمین های زراعی، مراتع، جنگل ها و بیشه زارها تاثیر منفی داشته باشد.

همه و در هر جایی می توانند قربانی باشند، چرا که فرسایش زمین، غذا و آب سالم را تهدید می کند و تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد به ویژه در کشورهای توسعه نیافته دارد.

استاندارد ISO/DIS 14055-1 با عنوان مدیریت زیست محیطی – راهنمایی هایی برای ایجاد شیوه های خوب برای مبارزه با تخریب زمین و بیان زدایی – قسمت ۱: چارچوب اقدامات برتر، جزئیات دستور العمل برای ایجاد شیوه های خوب برای مبارزه با فرسایش زمین؛ به تازگی به مرحله پیش نویس استاندارد بین المللی رسید.

این استاندارد برای متخصصان، کارشناسان فنی، سازمان ها و سیاست گذاران در سراسر جهان که علاقمند به مبارزه با اثرات تخریب زمین هستند سودمند خواهد بود. این استاندارد همچنین مکمل و در حمایت از فعالیتهای کنوانسیون مبارزه با بیان زایی سازمان ملل متحد (UNCCD) در مناطق خشک، نیمه خشک و خشک نیمه مرطوب خواهد بود.

تخریب زمین یک مشکل مهم در بسیاری از نقاط جهان است و می تواند به طور مستقیم به فقر، تضعیف اقتصاد منتهی شود.

انتظار می رود این استاندارد در اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

 

منبع: ایزو

مترجم: سعید حسنی

 

 

pdf استاندارد مقابله با فرسایش زمین، یک گام نزدیک تر به انتشارprint استاندارد مقابله با فرسایش زمین، یک گام نزدیک تر به انتشار
share save 171 16 استاندارد مقابله با فرسایش زمین، یک گام نزدیک تر به انتشار

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+