بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 416
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 5992
  • بازدید ماه: 21780
  • بازدید سال: 255010
  • کل بازدیدها: 5091213


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

استاندارد لباس خواب کودکان

 استاندارد لباس خواب كودكان

سازمان استاندارد استرالیا، استاندارد لباس خواب کودکان را برای مدتی محدود، در معرض آرا و نظرات عموم قرار داده است.کالین بلر (Colin Blair)، رئیس سازمان استاندارد استرالیا گفت: "این یک استاندار مهم برای استرالیا است و ما از همه ذینفعان دعوت می کنیم تا در فرآیند جمع آوری آرا عمومی شرکت نمایند."آقای بلر در ادامه افزود "فرآیند جمع آوری آرا عمومی یک فرآیند بسیار دقیق است. دلیل انجام آن، حصول اطمینان از به‌روز بودن استاندارد و همچنین اطمینان از این امر است که استاندارد بر اساس آخرین اطلاعات فنی تهیه می شود."

استانداردAS/NZS 1249 تحت عنوان لباس خواب و بخشی از لباس روز کودکان با خطر اشتعال کمتر، در طول دهه های گذشته بارها مورد تجدید نظر قرار گرفته و در این ویرایش تغییرات مهمی در آن ایجاد شده است. تغییرات عمده آن عبارتند از:

  • آزمون‌های اشتعال و الزامات وضعیت ظاهری توجیه و تفسیر شده‌اند؛
  • برچسب احتیاط جدیدی به آن افزوده شده است؛
  • در قسمت‌هایی از استاندارد که سبب سردرگمی می‌شد، تغییراتی در جهت بهبود و روشن شدن برخی از بخش‌های این استاندارد ایجاد شده است تا مدرک عملی در اختیار کاربران قرار گیرد.

علاوه بر شروط ذکر شده در این استاندارد،‌ در صورتیکه لباس خواب مورد نظر برای فروش در استرالیا و نیوزلند تهیه می‌ شود، طراحان موظفند قوانین مصرف‌کننده در این کشورها را رعایت نمایند. برخی از لباس های روز نیز در استاندارد گنجانده شده‌ اند، زیرا چرا که تمایز آنها از لباس های خواب دشوار بوده است. ذینفعان علاقمند به شرکت در فرایند جمع‌‌آوری آرا عمومی می توانند به نشانی www.standard.org.au مراجعه نمایند.

 منبع:‌ پورتال سازمان استاندارد استرالیا

 مترجم‌: مریم صالحی- پژوهشگاه استاندارد

ویراستار:‌ کیواندخت پیرمحمدی

pdf استاندارد لباس خواب كودكانprint استاندارد لباس خواب كودكان
share save 171 16 استاندارد لباس خواب كودكان

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+