بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 476
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6052
  • بازدید ماه: 21840
  • بازدید سال: 255070
  • کل بازدیدها: 5091273


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

استاندارد جدید ISO/IEC 27001

 استاندارد جديد ISO/IEC 27001

آیا برای رخنه های امنیتی اطلاعات آمادگی دارید؟ استاندارد جدید ISO/IEC 27001 به کمک شما می آید

نسخه بازنگری شده استاندارد سیستم مدیریت امنیتی اطلاعات عمومی ISO/IEC 27001 از اکنون در دسترسی می باشد. این استاندارد به شرکت ها کمک می کند تا دارایی های اطلاعاتی خود را در جهان امروز که تعداد حملات سایبری در حال افزایش است، ایمن نمایند.

در واقع، براساس تحقیقاتی که در اوایل امسال در انگلستان منتشر شد، تعداد رخنه های امنیتی اطلاعات موثر بر کسب و کارهای این کشور در حال افزایش است.

حتی کسب و کارهای کوچک نیز هدف این حملات هستند

تنها شرکت های بزرگ در معرض تهدید نیستند. در تحقیقی که توسط PWC به نیابت از بخش تجارت انگلستان صورت گرفت، نوآوری های و روش هایی مشخص شد که در آن کسب و کارهای کوچک، سطوح مختلفی از حوادثی را تجربه کرده بودند که پیشتر تنها در سازمان های بزرگ رویت شده بود، در سال گذشته در ۸۷% از سازمان های کوچک نیز رخنه امنیتی گزارش شده بود.

علاوه بر آن، این گزارش بیانگر تاثیر افزایش روزافزون استفاده از فناوری های جدید، اثرات امنیت رو به رشد سازمان ها و نیز رخنه های امنیتی می باشد که از طریق شبکه های اجتماعی، تلفن های هوشند و تبلت ها اتفاق می افتند.

استاندارد بازنگری شده (ISO/IEC 27001:2013) همچنین باید منعکس کننده تغییراتی باشد که Edward Humphries در جلسه کارگروه مسئول تدوین و حفظ این استاندارد اعلام داشت: "ما پیشرفت هایی را در زمینه کنترل های امنیتی داشته ایم که در پیوست A این استاندارد ذکر شده اند تا تضمین کننده روزآمدی استانداردها بوده و می توانند با ریسک های زندگی امروز از جمله دزدی هویت، ریسک های مربوط به تجهیزات موبایل و دیگر آسیب پذیری های آنلاین، مقابله نمایند."

تلفیق آسانتر با دیگر سیستم های مدیریت

تغییر مهم دیگر در این استاندارد این است که در حال حاضر با ساختار سطح بالای جدید که در کلیه استانداردهای سیستم مدیریت رعایت می شوند، همخوانی دارد. دلیل این کار کمک به سازمان هایی است که بیش از یک استاندارد سیستم مدیریت را در یک زمان اجرا می کنند، همچنین برای ممیزان گواهی کننده سازمان هایی که بیش از یک استاندارد را استفاده می کنند، نیز مفید می باشد.

استاندارد ISO/IEC 27001:2013 در حال حاضر در فروشگاه ایزو به صورت نسخه های کاغذی، pdf و نشریه الکترونیک در دسترس می باشد.

 

منبع: سایت ISO

مترجم:‌ پریسا فقیهی

ویراستار:‌ کیواندخت پیرمحمدی(ISIRI.ORG)

pdf استاندارد جديد ISO/IEC 27001print استاندارد جديد ISO/IEC 27001
share save 171 16 استاندارد جديد ISO/IEC 27001

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+