بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 98
  • بازدید دیروز: 224
  • بازدید هفته: 3842
  • بازدید ماه: 20956
  • بازدید سال: 252372
  • کل بازدیدها: 5007197


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

استاندارد ایزو ۴۵۰۰۱ یک گام دیگر به انتشار نزدیک شد

iso news3 استاندارد ایزو 45001 یک گام دیگر به انتشار نزدیک شدایزو ۴۵۰۰۱، اولین استاندارد ایزو در زمینه سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی است که این هفته و پس از جلسه مهم کمیته تدوین کننده، یک گام دیگر به انتشار نزدیک شد.

سالانه بیش از ۳/۲ میلیون نفر بر اثر حوادث و بیماری های ناشی از کار و محیط کاری جان خود را از دست می دهند، علاوه بر آن، بیش از ۳۰۰ میلیون نفر دیگر نیز در معرض حوادث غیرمرگبار قرار می گیرند.

ایزو ۴۵۰۰۱ که حاوی مجموعه الزامات برای سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی است، از OHSAS 18001 الهام گرفته و برای کمک به شرکت ها و سازمان ها در سراسر دنیا طراحی شده تا بتوانند از سلامت و ایمنی کارکنانشان حمایت نمایند.

هفته گذشته، نمایندگان کمیته فنی که برروی این استاندارد کار می کنند، شامل کارشناسان، چهره های ارشد ایزو و سازمان بین المللی کار (ILO) در نشست خود، پیشنهادات دریافتی درخصوص پیش نویس کمیته (CD) را که پیشتر منتشر شده بود، بررسی نمودند. با این اقدام، متن تهیه شده ارتقا یافت و می تواند به مرحله پیش نویس استاندارد بین المللی (DIS) راه یابد، در مرحله DIS استاندارد پیش از انتشار به مشورت عموم گذاشته می شود.

جانشین دبیرکل ایزو، Kevin McKinley، از این اقدام به عنوان یک گام مثبت یاد نمود، به کمک این استاندارد سازمان ها خواهند توانست زندگی های بسیاری را حفظ کرده و سلامت و ایمنی کارمندانشان در محیط کار را رعایت نمایند.

انتظار می رود استاندارد ISO 45001 در اکتبر ۲۰۱۶ منتشر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می توانید به صفحه ایزو ۴۵۰۰۱، در نشانی زیر مراجعه نمائید:

 http://www.iso.org/iso/home/standards/management-standards/iso45001.htm

 منبع: سایت ISO (برگرفته از ILO)

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

pdf استاندارد ایزو 45001 یک گام دیگر به انتشار نزدیک شدprint استاندارد ایزو 45001 یک گام دیگر به انتشار نزدیک شد
share save 171 16 استاندارد ایزو 45001 یک گام دیگر به انتشار نزدیک شد

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+