بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 470
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6802
  • بازدید ماه: 23586
  • بازدید سال: 255290
  • کل بازدیدها: 5089403


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

استانداردهای ایزو صدرنشین المپیک سوچی

 استانداردهای ایزو صدرنشین المپیک سوچیشروع المپیک زمستانی سوچی روسیه شامل دو هفته رقابت های اسکی، اسکیت، اسنوبرد و لوژسواری، میلیون ها تماشاچی و ناظر را بر صندلی های خود میخکوب کرده است.

در حالیکه چشم های جهان المپیک ۲۰۱۴ سوچی را به نظاره نشسته، صدها استانداردهای ایزو این رقابت ها را برای همه امن تر و خاطره انگیزتر ساخته اند. استانداردها در هر نقطه از این بازیها، از رشته اسکی آلپاین گرفته تا اسکیت سرعت نقشی را برعهده دارند.

استانداردهای ایزو ۱۴۰۰۱، مدیریت زیست محیطی، از دیگر استانداردهای ایزو در سکوی برندگان است. برگزارکنندگان المپیک خود را متعهد به استفاده از مواد ساختمانی دوستدار محیط زیست و منابع انرژی تجدیدپذیرند، به حداقل رساندن زباله ها و بازیافت کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و نیز بهره گیری از منابع آب و انرژی پایدار نموده اند.

دیمتری چرنیشنکو، رییس کمیته برگزارکننده این بازیها اظهار می دارد "گواهی نامه زیست محیطی که کمیته برگزارکننده موفق به دریافت آن شده، ثابت می کند که قادر به ایجاد شرایط ضروری برای توسعه برنامه های حافظت از محیط زیست هستیم."

این مورد تنها یکی از ابتکارات زیست محیطی خاص است که توسط کمیته برگزارکننده اجرا می شود. از دیگر اقدامات آن می توان به توزیع کمربندهای سبز در شهر، درختکاری در پارک ملی سوچی و انجام برنامه های اطلاع رسانی متعدد در شهرهای دیگر روسیه، اشاره کرد.

در اوایل ماه فوریه کمیته اعلام کرد که الزامات کتاب دستورالعمل در خصوص کاهش کربن فوت پرینت مستقیم در حین برگزار بازیهای زمستانی را به طور کامل رعایت نموده است. کربن فوت پرینت مستقیم انتشار کلیه مواد حاصل از مسافرت و اسکان ورزشکاران، کارکنان و داوطلبان، همچنین عملیات ساخت و ساز ورزشکارها و فعالیت های کمیته برگزارکننده المپیک ۲۰۱۴ سوچی، از سال ۲۰۰۷ تا مراسم اختتامیه پاراالمپیک را شامل می شود.

منبع: سایت ایزو

مترجم: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf استانداردهای ایزو صدرنشین المپیک سوچیprint استانداردهای ایزو صدرنشین المپیک سوچی
share save 171 16 استانداردهای ایزو صدرنشین المپیک سوچی

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+