بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 366
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6698
  • بازدید ماه: 23482
  • بازدید سال: 255186
  • کل بازدیدها: 5089299


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

از مزرعه تا بشقاب، استانداردهای ایزو غذا را سالم می کنند

IEC News3 از مزرعه تا بشقاب، استانداردهای ایزو غذا را سالم می کنندآیا می دانید غذایی که در بشقاب شما است تا چه اندازه سالم است؟

غذا از مرحله تولید تا مصرف، هر روز میان کشورها در انتقال است. این موضوع می تواند غذا را در معرض آلودگی با سایر مخاطرات قرار دهد، بنابراین چگونه از سالم بودن مواد خوراکی و آشامیدنی می توان اطمینان حاصل نمود؟

امنیت غذایی در کانون توجه مراسم روز جهانی بهداشت امسال است. سازمان بین المللی استاندارد (ایزو) به منظور پاسداشت این روز و افزایش آگاهی نسبت به اهمیت استانداردهای غذا در نظر دارد یک مسابقه از طریق رسانه های اجتماعی برگزار نماید.

اطلاعات بیشتر در خصوص این رقابت را از تاریخ ۷ آوریل (برابر با ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳) از طریق ۶ پوستر ایمنی غذا پیگیری نمائید.

استانداردهای ایزو، کیفیت و سلامت غذا همچنین کارایی زنجیره تامین غذا از مزرعه تا چنگال شما را ترویج می نمایند و با پیشگیری از بروز بیماری، به شناسایی باکتریها و مدیریت خطرات کمک می نمایند.

مجموعه استانداردهای ایزو برای پرورش دهندگان محصولات کشاورزی تا تولید کنندگان مواد غذایی، آزمایشگاه ها، قانون گزاران و مصرف کنندگان، تضمین می نماید که جهان از یک دستورالعمل غذایی یکسان در خصوص کیفیت غذا، ایمنی و کارایی استفاده می کند.

ایزو با همکاری کشورهای عضو خود بهترین متخصصان و تجربیات برتر از میان کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در حوزه ایمنی غذا را به گرد هم آورده است.

منبع: ایزو

 مترجم: سعید حسنی

 

pdf از مزرعه تا بشقاب، استانداردهای ایزو غذا را سالم می کنندprint از مزرعه تا بشقاب، استانداردهای ایزو غذا را سالم می کنند
share save 171 16 از مزرعه تا بشقاب، استانداردهای ایزو غذا را سالم می کنند

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+