بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 500
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6832
  • بازدید ماه: 23616
  • بازدید سال: 255320
  • کل بازدیدها: 5089433


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

اخبار SMIIC

 اخبار SMIICبرگزاری هشتمین نشست هیات مدیره موسسه استاندارد و اندازه شناسی کشورهای اسلامی در ۲ ژوئن (۱۲ خرداد) و ششمین مجمع عمومی این سازمان در اسلام آباد پاکستان مهم ترین رویدادهای پیش روی می باشند. پیش بینی می شود که هیأت های نمایندگی از کلیه اعضا در مجمع عمومی شرکت نمایند.

همچنین مجمع جهان حلال OIC-SMIIC با همکاری سازمان SMIIC، انجمن محصولات و خدمات حلال پاکستان (HAP) در روز ۴ ژوئن برگزار خواهد شد. پیش بینی شده ۱۵۰ نماینده از ۴۰ کشور در این گردهمایی شرکت کنند. اهداف این رویداد عبارتند از:

- دعوت از سخنرانان ممتاز تا اطلاعات جامعی را در اختیار شرکت کنندگان قرار دهند.

- مطرح ساختن پاکستان در تجارت کالاهای حلال و آگاهی سازی تجار از بازار تجارت یک میلیارد دلاری حلال

- معرفی تلاش های دولت در زمینه دستیابی به نتایج صادراتی مطلوب

- مجمع بر موضوعات و چالش های تجارت حلال، صدور گواهی نامه، تایید صلاحیت و بازاریابی متمرکز خواهد بود و نقش واحدهای تجاری در افزایش این گونه از کسب و کار و نیز اقدامات و سرمایه گذاری که دولت پاکستان در این زمینه می تواند انجام دهد، را برجسته خواهد ساخت.

- این کنفرانس فرصت بی نظیری برای تولید کنندگان، صادر کنندگان (اعم از صادر کنندگان مواد غذایی و محصولات کشاورزی) سازمان های دولتی، واحدهای تجاری، موسسات تحقیقاتی و دانشگاه و رسانه ها فراهم می آورد.

بازدید هیأت تایلندی

یک هیأت ۷۰ نفره تایلندی متشکل از نمایندگان دانشگاه Chulalangkorn، استاندارد تایلند و موسسه استانداردهای حلال آن کشور از سازمان مرکزی SMIIC بازدید کردند. پس از آشنایی مختصر با فعالیت ها ودستاوردهای SMIIC، تاریخچه تأسیس، عملکرد و فعالیت های دانشگاه Chulalangkorn توسط نمایندگان آن ارایه شد. همچنین موسسه استاندارد تایلند علاقه مندی خود را برای پذیرش استانداردهای OIC/SMIIC و در صورت امکان عضویت در موسسه استاندارد و اندازه شناسی کشورهای اسلامی ابزار داشتند.

منبع: سایت SMIIC

مترجم: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf اخبار SMIICprint اخبار SMIIC
share save 171 16 اخبار SMIIC

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+