بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 268
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6600
  • بازدید ماه: 23384
  • بازدید سال: 255088
  • کل بازدیدها: 5089201


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

آینده روشن برای استانداردهای محیط زیست ایزو

 آینده روشن برای استانداردهای محیط زیست ایزوپس از برگزاری نشست یک هفته ای کارشناسان محیط زیست در کشور پاناما و گفتگوهای انجام شده درباره استاندارد سیستم مدیریت محیط زیست و دیگر اسناد مهم مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای و منابع آب، استاندارد ISO 14001 یک گام دیگر به ویرایش جدید نزدیکتر شد.

نشست بین المللی کارشناسان از تاریخ ۲۳ الی ۲۸ مه ۲۰۱۴ (برابر با ۲ الی ۷ خرداد ۱۳۹۳) صرف پاسخگویی به سئوالات و نظرات ارسال شده در خلال فرآیند بازنگری استاندارد ISO 14001 شد. انتظار     می رود پیش نویس این استاندارد بین المللی در اوایل ماه جولای (اواسط تیر ماه) منتشر شود.

به گفته خانم Susan Briggs، مسئول هماهنگ کننده گروه کارشناسان بازنگری استاندارد، برخی از تغییرات عمده در این مدرک عبارتند از تعهدات فعالانه و پیشگیرانه بیشتر نسبت به حفاظت از محیط زیست و همچنین الزاماتی جهت تشریح تعهدات مدیران ارشد است.  

بازنگری استانداردهای گلخانه ای جهت رفع نیازهای نو ظهور

سایر مواردی که کارشناسان در این هفته به بررسی آن پرداختند شامل استانداردهای گازهای گلخانه ای
ISO 14064 و ISO 14065 بود. این استانداردها به ترتیب در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۱۳ منتشر شدند و ویرایش آنها سبب تسهیل استفاده از آنان خواهد شد.

ویرایش منظم مجموعه استانداردهای محیط زیست سبب تضمین پایداری آنها به عنوان یک ابزار سودمند برای انطباق با راهنماهای خط مشی شده و مهم تر از آن، اینک کشورهای بیشتری متعهد به مبارزه با تغییرات آب و هوایی شده اند.

در این هفته با موافقت کارشناسان،‌ پیش نویس استاندارد منابع آب ISO 14046 نیز به مرحله بعد فرستاده شد تا به عنوان استاندارد بین المللی منتشر شود. انتظار می رود نسخه نهایی تا اواخر ماه جولای (اوایل مرداد ماه) منتشر شود.

 منبع: سایت ایزو

 مترجم: سعید حسنی(isiri.org)

 

pdf آینده روشن برای استانداردهای محیط زیست ایزوprint آینده روشن برای استانداردهای محیط زیست ایزو
share save 171 16 آینده روشن برای استانداردهای محیط زیست ایزو

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+