بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 120
  • بازدید دیروز: 224
  • بازدید هفته: 3864
  • بازدید ماه: 20978
  • بازدید سال: 252394
  • کل بازدیدها: 5007219


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

آینده درخشان و وابسته به خورشید است!

iec iran2 آینده درخشان و وابسته به خورشید است! آیا عصر موتورهای سوختی به پایان رسیده؟ در اواسط سال های ۲۰۰۰، در حالی که همه از تهدید گرمایش جهانی سخن می گویند، Scott Brusaw، یک مهندس برق از آیداهو و همسرش، Julie رویای "جاده های خورشیدی" را در سر پروراندند. پانل های خورشیدی به عنوان ژنراتورهای انرژی کلان می تواند شبکه را در طول روز تغذیه کرده و وسایل نقلیه الکترونیکی را حین رانندگی شارژ مجدد نماید، بنابراین میزان آلاینده های گازهای گلخانه ای در ایالات متحده آمریکا تا ۷۵% کاهش خواهد یافت.

این ایده عجیب شامل وجود یک جعبه یا قاب بسیار قدرتمند برای ذخیره انرژی خورشیدی بود که بتواند لوازم الکترونیکی حساس را در خود جای داده و سپس سلول های خورشیدی را برای ذخیره انرژی در داخل قاب جای دهد، LED هایی که خطوط بین جاده را روشن کنند و عناصری که جاده را به منظور مقاومت در برابر یخ و برف گرم کنند.

ایزو طی سال ها، به انرژی خورشیدی به عنوان یک منبع انرژی تجدیدپذیر توجه داشته و تعدادی استاندارد مربوط به تجهیزات انرژی خورشیدی تدوین نموده که شامل ISO 9050 در زمینه استفاده از شیشه در ساختمان ها و ISO 10217 برای مواد اولیه مورد استفاده در آبگرمکن های خورشیدی می باشند. اکنون که Brusaw برروی تکمیل ایده خود کار می کند، باید منتظر یک انقلاب دیگر در فناوری باشیم که نیازمند استانداردسازی نیز خواهد بود. 

 منبع: مجله ایزوفوکوس- شماره ۱۰۵

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

 
pdf آینده درخشان و وابسته به خورشید است! print آینده درخشان و وابسته به خورشید است!
share save 171 16 آینده درخشان و وابسته به خورشید است!

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+