بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 338
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 5914
  • بازدید ماه: 21702
  • بازدید سال: 254932
  • کل بازدیدها: 5091135


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

آموزش دبیران ایرانی کمیته های فنی بین المللی ایزو

 آموزش دبیران ایرانی کمیته های فنی بین المللی ایزوبا به پایان رسیدن شانزدهمین دوره آموزشی ایزو با عنوان ۱۶th ISO Secretaries,Weekکه از تاریخ ۲۱ تا ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ در ژنو – سوئیس برگزار شد، تمامی دبیران ایرانی که مسئولیت اداره کمیته های فنی بین المللی ایزو را در کشور برعهده دارند موفق به حضور در این دوره آموزشی شدند.

دوره آموزشی ۱۶th ISO Secretaries,Week  دبیران کمیته های فنی بین المللی طراحی شده و هدف از آن توانمند سازی اشخاص در اداره و انجام مسئولیت ها و وظایف محوله می باشد. در این دوره ۵ روزه، روش های اجرایی دبیرخانه، مقررات، نحوه تدوین استاندارد بین المللی ایزو و نحوه کار با خدمات الکترونیکی که توسط ایزو برای انجام آسانتر وظایف دبیرخانه ای ارایه می شود آموزش داده شد.

قابل ذکر است پنج دبیرخانه بین المللی ایزو (خوراک دام TC 34/SC10، شوینده ها TC 91، بسته بندی TC 122، کودهای شیمیایی TC 134و مواد آرایشی و بهداشتی TC 217) در جمهوری اسلامی ایران مستقر است که روزآمد نمودن دانش دبیران و همگام ساختن آنان با الزامات ایزو با هدف ارایه تصویری قدرتمند از سازمان ملی استاندارد در عرصه بین المللی و فنی همواره به عنوان یکی از الویت های کلیدی در دستور کار قرار داشته است.

pdf آموزش دبیران ایرانی کمیته های فنی بین المللی ایزوprint آموزش دبیران ایرانی کمیته های فنی بین المللی ایزو
share save 171 16 آموزش دبیران ایرانی کمیته های فنی بین المللی ایزو

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+