بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 162
  • بازدید دیروز: 1218
  • بازدید هفته: 6342
  • بازدید ماه: 22792
  • بازدید سال: 259612
  • کل بازدیدها: 5043311


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعه

 آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعهآیا جوان هستید،‌در یک کشور در حال توسعه زندگی می کنید و داستانی در مورد استانداردها و آینده انرژی پایدار برای گفتن دارید؟ بنابراین شما واجد شرایط شرکت در مسابقه مقاله نویسی ISO/DIN هستید!
سازمان بین المللی استاندارد (ISO) مسابقه ۲۰۱۴ مقاله نویسی برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعه را آغاز نموده است. حامی این برنامه موسسه استاندارد آلمان (DIN) می باشد و هدف از آن ایجاد چالش و فرصت دادن به کارشناسان جوان کشورهای در حال توسعه و کشورهایی با اقتصادهای در حال گذار است.
برای برنده شدن در این مسابقه، شرکت کنندگان باید:
· در پاسخ به سوال "آینده انرژی پایدار- چگونه استانداردها می توانند در رویارویی با این چالش کمک کنند؟" مقاله ای به زبان انگلیسی بنویسند، و
· یک ویدئو دو دقیقه ای تهیه کنند که در آن پیام کلیدی در مورد مقاله شان را طرح نموده، موضوع را در قالب کلمات ساده و اصلی ارائه نمایند به گونه ای که درک آن برای عموم مردم آسان باشد. (نترسید! کیفیت ویدئو خیلی مهم نیست. ما بیشتر علاقمندیم تا ببینیم چگونه مفهوم را به صورت مفرح، قابل درک و ملموس مطرح می کنید.)
مقاله باید به صورت مطالعه موردی باشد. هدف تهیه یک تحلیل شخصی در مورد نقش استانداردها در ارتقا آینده انرژی پایدار و همچنین تنظیم ایده های اصلی در ارتباط با وضعیت کشورتان می باشد.
امسال این مسابقه تنها محدود به استانداردنویسان جوان نیست، بلکه برای کلیه کارشناسان زیر ۳۵ سال (متولدین تا پیش از ۱۵ می ۱۹۷۹) که در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند نیز آزاد است، خواه در حوزه استانداردسازی یا هر بخش دیگری فعالیت نمایند.
برنده، یک هفته را در برلین، آلمان، میهمان DIN خواهد بود. کلیه هزینه های وی پرداخت خواهد شد و در طول این هفته در مورد فعالیت های گسترده مربوط به مدیریت استانداردها توسط موسسه DIN آموزش خواهد دید. همچنین از فرصت بازدید از دبیرخانه مرکزی ایزو در ژنو،‌سوئیس نیز بهره مند خواهد شد.
منتظر دریافت مقالات شما هستیم. اطلاعات بیشتر نیز در فایل پیوست درج گردیده است.
از علاقمندان دعوت می شود مقالات و ویدئوی خود را حداکثر تا روز دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ به دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل- سازمان ملی استاندارد ایران (در نشانی الکترونیک standard@isiri.org.ir) ارسال نموده، از مکاتبه مستقیم با سازمان ایزو یا DIN جداً پرهیز نمایند.

دریافت فایل

منبع: سایت ایزو
مترجم:‌پریسا فقیهی
ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعهprint آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعه
share save 171 16 آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعه

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+