بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 218
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6550
  • بازدید ماه: 23334
  • بازدید سال: 255038
  • کل بازدیدها: 5089151


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

آب

  آب  یقینا آب با ارزش ترین دارایی ما و کلید بقا و حیات است. علی رغم ضرورت آب برای زندگی، ذخایر آب تحت فشار آبیاری، کمبود آب، تغییرات اقلیمی، آلودگی ها، الزامات شهرهای بزرگ، کاهش شدید بارندگی و رشدجمعیت به همراه استانداردهای بالای زندگی قرار دارند. منابع آبهایی که در مرزها در جریانند نیاز به یک اقدام منسجم بین المللی برای بررسی این معضلات را برجسته تر می سازد. مجموعه ۱۹۵۰۰ استانداردی ایزو در بردارنده حداقل ۵۰۰ استاندارد بین المللی است که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم از اهداف امسال یعنی "سال بین المللی همکاری های آب" حمایت می کنند. این استانداردها فراهم آورنده ابزارهای عملی برای پی ریزی یک درک مشترک و همکاری میان کشورها در زمینه هایی نظیر کیفیت، اندازه گیری آب و مدیریت خدمات ذخیره آب در شرایط بحرانی می باشند.شماره جولای/آگوست نشریه ISO Focus+ نگاه دقیق تری به موضوعات امروزه مرتبط با آب و چگونگی فائق آمدن استانداردها بر بسیاری از این چالش ها دارد. در این شماره راه حل های عملکرد بهینه تجاری، مدیریت منابع، ارزیابی ریسک، اندازه گیری و زیر ساختی اجمالاً بررسی شده و نیز چگونگی تسهیل مدیریت پایدار آب و افزایش بالقوه آن، کمک به رفع کمبود آب و تحقق اهداف توسعه هزاره ای، به مدد استانداردها، مورد ارزیابی نزدیک تر قرار می گیرند.

به دلیل اهمیت مشارکتی که استانداردهای بین المللی در مواجه با این چالش حیاتی و جهانی دارا هستند، آب به یکی از الویت های کلیدی ایزو مبدل شده است. اخیراً یک گروه کاری ویژه ایزو محدوده هایی که استاندارد سازی می تواند ثمر بخش باشد را بررسی کرده و پیشنهاداتی را نیز برای برنامه های آتی ارایه نموده است.

همکاری تنگاتنگ ایزو با شرکای کلیدی در زمینه آب متضمن تدوین استانداردهای مرتبط و حداکثر بهره گیری بازار از این استانداردها می باشد. افزون بر این رهیافت ایزو که ذی نفعان متعدد را شامل می شود، قوام بخش همکاری میان صنایع، دولت، بخش های تحقیقاتی و دانشگاهی، سازمان های بین المللی و مردم محور است.

منبع: مجله ISO Focus+، شماره مه – ژوئن ۲۰۱۳

مترجم: کیواندخت پیرمحمدی  ISIRI.org

pdf آبprint آب
share save 171 16 آب

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+